Haberler Manşet Merak

Aliexpress’den 8 TL ile Alınabilecek İşe Yarar 8 Ürün

1- Klavye Süpürgesi – 6.27 TL 

Genellikle klavyelerin arasındaki toz ve kırıntılar hepimizin canını sıkmakta. Bu süpürge ile artık toz, kırıntı gibi dertleriniz olmayacak. Usb ile çalışan Klavye süpürgesine Aliexpress’den sadece 6.27 ‘ye sahip olabilirsiniz.
Ürünü İncele

2- Araç Bluetoothu (Mini) – 7.50 TL 

Her aracın multi medya oynatıcısı ne yazık ki bluetooth özelliği taşımamaktadır. Kimi zaman kablo, ekstra bir bellekle uğraşmak istemeyiz. İşte tamda bu anda sabit kullanabileceğiniz mini bluetooth aparatı imdadınıza yetişiyor. Telefon görüşmelerinizi ve müziklerinizi mini bluetooth sayesinde aracınızda rahatça kullanabilirsiniz. Üzerinde bulunan MİC çıkışı sayesinde görüşmelerinizi de kulaklıksız bir şekilde sağlayabilirsiniz.
Ürünü İncele

3- Rengarenk Ampul (5Wolt) – 8 TL

Evinizde farklı bir ortam yaratmak mı istiyorsunuz? Bu ürün tamda sizin için. Uzaktan kumandası sayesinde 16 farklı rengi ayarlayabiliyor, açma ve kapa işlemlerini de kumanda sayesinde yapabiliyorsunuz.
Ürünü İncele

4- Uyku Bandı – 4 TL

Aydınlık ortamda uyuyamıyor olabilirsiniz. Odanız sabahları fazla güneş alıyor ve sizde bu ışık şiddeti sebebiyle uykunuza ara vermek zorunda kalıyorsanız bu ürün tam size göre.
Ürünü İncele

5- Tasarruflu Musluk Başlığı – 3 TL

Listemizin en işe yarar ürünü diyebiliriz. Üstelik fiyatıyla, performansını karşılaştırırsak eminim daha yüksek fiyatlara satılmamasına şaşıracaksınız. Tasarruflu bireylerin en hassas oldukları noktalardan bir tanesi de fazla su tüketimi. Bu aparat, çeşmeden akan tazyikli suyu yavaşlatarak fazla suyun heba edilmesini engellemektedir.
Ürünü İncele

6- Su Geçirmez Vakum Kılıf – 5 TL

Markanın iddiasına göre 30 metreye kadar su geçirmemektedir kılıf. Su altında çekim yapmak isteyenlerin ucuz maliyetlere edinebileceği bu kılıf sadece 5 TL.
Ürünü İncele

7- El Feneri (Mini) – 8 TL

Hight Power Led sayesinde minik olmasına rağmen üstün performans sağlayan el fenerinin fiyatı 8 TL. Üstelik 2K LMN güce sahip bu fener istediğiniz performansı size sağlayacaktır.
Ürünü İncele

8- Cüzdan – 6.27 TL

İnce, zarif tasarımıyla bizim favorimiz bu üründür. Bu cüzdan içerisine ne koyarsanız koyun (kalas vb. ürünler hariç:) hep inceliğini korumakta.
Ürünü İncele

 

* Dip Not: Ürün fiyatları değişen dolar değeri ile farklılık göstermektedir. Yazımızdaki fiyatlarla Aliexpress’de ki fiyatlar aynı olmayabilir. 

 

 

Yorumlar

Elvis

Delirmek bazen gerçekliğe verilebilecek en uygun tepkidir.

Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayınız
  • 3 numaradaki “5wolt” diye bir şey yok. 5 watt harcanan gücü gösterir. 5 volt gerilimi gösterir.

  • Tasarruflu musluk başlığı çok uzun zaman önce almıştım özellikle soğuk sularda hava karışımlı geldiği için ellerde çatlama yapmıyor bu ürünün duş fıskiyesi içinde var suyun değdiğini fazla hissettirmiyor