Galeri Haberler Manşet Merak

Arka Planda Neler Oluyor Diyeceğiniz Komik Kareler

Tam şu zamanlar özellikle Instagram’a ya da herhangi bir sosyal medya hesabına güzel ya da mizahlı bir arka planda çekilmiş fotoğraflar, videoları atıp fenomen olma, beğeni toplama zamanları.. Ünlü isimlere verilen ödüller aslında çıkartılıp bu masum insanlara verilmeyi hak ediyorlar. Hem de servet harcanan törenler olmadan…

Öyle ki sizlerle paylaşacağımız, yüzünüzde tebessüm oluşturacak bu fotoğraflara baktığınızda, keşke benim sayfamda yer alsaydı, oradaki ben olsaydım diyeceksiniz.

Çekiyoruuz, 1, 2, 3 … Gülümse!

Hollywood yıldızlarına taş çıkaracak gülümsemesiyle fotoğrafa sıcaklık katan bu deveyi diş macunu reklamlarında bir oynatın deriz.

Arkamda Kim Var?

Görenlerini de kendisi gibi bir o kadar şaşkınlığa düşürecek ne yaşadı acaba bu balık?

Can Yeleğinizi Boğuşarak Çıkartın

Arkadaşı spikerle konuşurken arkada can yeleğiyle boğulan kişi kameralara pek te hoş yakalanmamış. Konuşmayı bırakın da yardım edelim şu çocuğa…

Çocuk Yiyen Balina

İyi ki aralarında cam var dediğimiz bir fotoğraf…

Şanslı Slash Fanı

Amerikalı söz yazarı Slash’a hayranlığını giydiği tişörtten de belli eden teyzemizin ya gözleri olanları seçemiyor ya da arkasındakinin gerçekten farkında değil. Dönmene gerek yok artık, fotoğrafa bakman yeterli olacak!

Arka Planda İş Kazası

Birazdan yiyeceklerin yemeklerden dolayı mutlu olan çift arkada olan bitenin farkına erken varır umarım da yiyecekler üstlerinde ziyan olmaz..

Etkileyici Balina Dansı

Denizde giderken size balina gerçekten eşlik ediyor, şaka filan değil arkanıza dönün de görün o zaman…

Herkesin Gecesi Mükemmel Değil

Siz o günden oldukça zevk almış, eğlenmiş olabilirsiniz ama bu herkes için geçerli bir kanı değil sanırım…

Peki Ya 10 Yıl Sonra

Bu fotoğraf, telefonlardaki yalan yanlış düzenleme uygulamalarının aksine adete 10 yıl sonra olacakların halini yansıtmakta.

Kraliçe Elizabeth’in Kararı

Hokey oyuncusu Taylor’ın çektiği selfiede arka planda çıkmak isteyen kraliçe tatlılığı ile fotoğrafa gerçek gülümseme kazandırmış gibi duruyor.

Yorumlar