Haberler Manşet Mizah

Başka Ülkede Yaşayamam: Türkiye’nin En Komik 10 Haber Başlığı

Yıllardır okuduğumuz gazetelerde veya izlediğimiz televizyonlarda bizlere Türkiye gündemi hakkında bilgi veren haberlerde her zaman üzücü olaylar yaşanmadığını söyleyebiliriz.

Bu yazımızda sizlere Türkiye’den başka ülkede yaşayamam dedirtecek yurdum insanlarımızın trajikomik haberlerini ve konular hakkındaki düşüncelerini okuyacaksınız.

Gülme garantili olan bu yazıyı okurken, karnınızı tutmanız gerekecek.

Bira’yı çok seven Mustafa, arkadaşının isteği üzerine denediği mazotu beğenmiş gibi görünüyor. Ayrıca biranın üzerine mazot içerken düşünmemiş olması da ayrıca ilginç.

Kendini haklı çıkarmaya çalışırken, hayatında belki de söyleyebileceği en ilginç yalanı söyleyen gaspçıyı gördüğümüzde neden ya diye bir soruyoruz. Fakat sol üstte gördüğünüz yazı sayesinde olayı çok da farklı karşılamıyoruz.

Diğer bir ilginç haber başlıklarından olan olay, doktorculuk oynarken hamile kalan Sevda T. İle alakalı.

Para bulmak için ilginç yöntemler deneyen arkadaşa umarım istediği miktarda fidye gönderilmiştir. Bu yöntemin doğrulanmasından hemen sonra bizlerde kendimizi kaçırarak fidye isteyeceğiz. En azından zengin oluruz, değil mi?

Herkesin yaptığı şekilde intihar etmeyi sevmeyen amcamız, kendisine farklı bir yöntem bulmuş. Bu yöntemi sevmiş olacak ki eşi onu kurtarmaya gelmese şişenin üzerinde oturmaya devam edecekmiş. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Alkolü biraz fazla kaçıran bir yurdum insanı daha trenden yol istemesi ile ismini tüm Türkiye’ye duyurdu. Son anda kendisini arabadan dışarı atması ise mucizevi bir düşünce olmuş.

Nevşehir’in Avanos ilçesindeki bu ilginç olay ile kafanızı taşların yanı sıra ineklerden de korumanız gerektiği düşüncesine sürüklüyor bizi

Bir televizyon kanalında kendilerine haber bulamamış olacaklar ki çok ilginç bir başlıkla gündeme düşmüşler. Bu konuda oldukça etkili bir başlık olmuş fakat ufolar konusunda emin değiliz.

Oxford ve ardından da Harvard üniversitelerinden mezun olan bu abimiz, yanlışlıkla yuttuğu sineği zehir içerek öldürmesinin gerçekten çok mantıklı bir davranış olduğunu belirtmek isteriz. Yaptığı bu davranış bilim adamlarını şoke ederek kendisini ayakta alkışlamamızı sağladı doğrusu.

Evden kaçan karısını deliler gibi arayan adamın hemen üst katındaki komşuda karısını bulması ise baya garip. O kadar aramasına rağmen bulamadığı karısı kendisini baya bir kamufle ederek saklamış.

Yorumlar