Haberler Manşet

Bizim Dan Bilzerian’ımız Ali Ağaoğlu’dur… NET!

Tamam, Dan Bilzerian gibi baklava kasları olmayabilir. Tamam, yaş itibariyle de biraz ilerilerde olabilir… Kabul ediyoruz bu ufak gerçekleri. Ama sizde asıl gerçeği kabul edin; Ali Ağaoğlu ile Dan Bilzerian yaşantısı arasında tek bir fark yok! Aksine, Ali Ağaoğlu olayların boyutunu her seferinde bir tık daha zenginleştirerek “wahoo” dedirtmeyi başarıyor. Seviyoruz seni Ali başgann, yardırrrr… 🙂

1) Her zaman çok güzel kadınlarla birliktedir. Sevgililer, kadınları, haremi dahi olduğu söylenmektedir. Eee… Para Ali abimize de bu yakışır.

2) En son BBC röportajında sahip olduğu İngiliz lüks arabaların markalarını söylemiş; tek bir aracın fiyatı dahi yüzbinlerce dolar iken “10-12 tane var” diye küsuratlı rakam vererek gene farkını ortaya koymuştur.

3) Arabası olup da şoföre zevkini çıkartan tiplerden değildir Ali baba… Biner şoför koltuğuna, arabanın dibine kadar tadını çıkarır, bilir nasıl zevk alacağını 😉

4) Şovunu her zaman, her yerde yapar. Onun için yüzbinlerce dolarlık araçların önemi yoktur. Onun için araçlarda ki “AGA” plakasıdır önemli olan.

5) Ne kadar para olursa olsun, şeklin yoksa boşsundur. Ali Ağaoğlu, sadece para konusunda değil; şekil konusunda da imzasını atmayı bilir, farkını her duruşuyla ortaya koyar.

6) “Zenginim, elitim, öff amaan” havalarında değildir. Gecelere de akar, eğlencenin dibine de vurur. Hayatını en zengin haliyle yaşar başganımız.

7) “Seni paramla döverim!” Cümlesinin, vücut bulmuş halidir. Cebinde ki ona göre “3-5” kuruş para, bize göre bir projeye yatırım olur. 🙁

Yorumlar