Haberler Manşet Merak

Dünyanın En Saçma 7 Web Sitesi

1- Kedi Tırmığı

Sadece kedi severlerin sevebileceği bir site yapmak isteseydim sanırım bende böyle saçma bir web sitesi açmak zorunda kalacaktım. Kedileri sağa sola amaçsızca oynatabileceğiniz bir absürt internet sitesi.
Siteye Gitmek İçin Tıklayın

2- Pug!

Amaçsızlık misyonunu tamamlamış olsa da bana bu site çok ponçik geldi. Sevimli bir pug gelip ekranınızı yalamaya başlıyor. Tamam bu biraz saçma olabilir ama köpek çok sevimli!
Siteye gitmek için tıklayın.

3- Mango

Siteye ilk girdiğiniz de bir mango ile karşılaşıyorsunuz. Muhtemelen 1 saat sonrada hala mango izliyor olabilirsiniz. Sitenin tek amacı mango fotoğrafını görebilmenizi sağlamak. Neden?
Siteye gitmek için tıklayın.

4- RGB

Sitenin tek amacı R G B harflerini tanıtmak olduğunu düşünüyorum… amaçsız bir site için sadece yorumda bulunabiliriz. Lütfen siteye girdiğinizde maruz kalacağınız ışık yüzünden bize sevgi dolu cümleler sıralamayın:)
Siteye gitmek için tıklayın.

5- Duş Oyuncağı Ne Alaka?

Duş oyuncaklarıyla büyümüş olmayabilirsiniz. Sanırım bu internet sitesini hayata geçiren abimiz de yaşayamadığı çocukluğunu bu şekilde yaşamak istemiş. Bu internet sitesinde sadece oyuncak ördeklerle resim çizebiliyorsunuz.
Siteye gitmek için tıklayın.

6- Hey! Ho!

Eminim hep böyle bir web sitesine girmek istemişsinizdir. Bu web sitesi sayesinde Hey! ve Ho! diyen bir ses duyabileceksiniz. Açık bıraktığınız taktirde saatlerce Hey! Ho! diyip duracak bir abiyi dinleyeceksiniz. Bende buradan sizin yerinize ” Nedeeeen! ” diye bağırıyorum.
Siteye gitmek için tıklayın.

7- Adam Dövme

Adam dövme sitelerine, oyunlarına daha önce rastlamış olabilirsiniz. Şimdiye kadar rastladığınız tüm siteleri unutun. Bu sitede adam döverken balık kullanıyorsunuz. Evet, evet! sadece balıkla adam dövüyorsunuz. Zaten kim balıkla adam dövebileceği bir site olsun istemez ki?
Siteye gitmek için tıklayın.

 

Yorumlar