Haberler Manşet Sinema

En Sevilen 7 Netflix Dizisi

1. Orange Is the New Black


2013 yılında Netflix ile birlikte izleyicilerin karşısına çıkan Orange Is the New Black, birçok ödüle layık görüldü. Komedi-drama dizileri içerisinde parlayan bir yıldız olan Orange Is the New Black, Piper Chapman’ın hapishane hikayelerine dayanıyor. Gerçekçi yanıyla ve etkileyici sahneleriyle izleyiciye yoğun duygular yaşatıyor.

2. Master of None


Aziz Ansari’nin stand-up gösterisinden uyarlanan Master of None dizisi Netflix efsaneleri arasına girmeyi başardı. 30 yaşında olan “Dev”in mesleki ve kişisel hayatının konu alındığı dizide, olgunluğun getirdiği yükümlülükler ele alınıyor.

3. Narcos


Pablo Escobar… Hayatı dilden dile dolaşan efsaneden uyarlanan dizi kısa süre içinde çok kişiye ulaştı. Uyuşturucu, para ve silahlar!

4. Luke Cage


İnsan üstü güçleriyle beraber adını temize çıkarmak için, yardımseverliği iliklerine kadar Luke Cage, kurşun geçirmez derisiyle etkileyici sahnelerde herkesin ağzını açık bırakıyor.

5. Jessica Jones


Geçmişinden saklanmaya çalışırken, dedektiflik yeteneklerini ön plana çıkaran kadın, bir o kadar da tehlikeli!

6. Black Mirror


Teknolojinin ve hayatın karanlık taraflarının ön plana çıkarıldığı dizi, 3.sezondan itibaren Netflix’e geçti.

The OA


Gözü görmeyen bir kızın aniden ortadan kaybolması ve 7 yılın ardından esrarengiz şekilde gözleri açılmış bir şekilde geri dönen Prairie, oldukça uzun bir hikayeye sahip.

Yorumlar

Elvis

Delirmek bazen gerçekliğe verilebilecek en uygun tepkidir.

Yorumlar

Yorum yazmak için tıklayınız
  • bu listeyi kim hazırladı çok merak ettim luke cage ve jessica jones var ama onların varlığını sağlayan DAREDEVİL yok 🙂