Haberler Manşet Merak

İzmir’in Kızları Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Nefis Bilgi

İzmir’in kızlarının, haklarında yaygın olarak bilinen ‘güzellikleri’ dışında pek çok ortak yönleri olduğunu biliyor muydunuz? Gelin bunlara bir göz atalım;

1. Sıcakkanlıdırlar


İzmirli kızlar genel olarak samimi ve doğal bir mizaca sahiptir. Bu yapıları yaşam tarzlarına ve ilişkilerine de yansır.

2. İradelidirler


Onlar, kolay kolay fikirlerinden taviz vermezler ve zaaflarına yenilmezler.

3. Güzellik Anlayışları Farklıdır


İzmir’in kızları, güzelliği dış görünüşle sınırlı tutmazlar. Tavırların ve zarafetin güzelliğe olan etkisini en iyi bilenlerdendirler.

4. Sanata Yatkındırlar


İzmirli kızlar, sanatın birçok dalına karşı ilgili ve yeteneklidirler. Birçok sanatçının İzmirli olduğu da bu durumu kanıtlar nitelikte bir gerçektir.

5. Güçlüdürler


Onlar hayatı, tüm zorluklarını bilerek ve kabul ederek yaşarlar. Hayat dolu ve güçlü oluşlarında bu bakış açılarının rolü büyüktür.

6. Hem Yumuşak Hem Serttirler


Mizaç olarak yumuşak anlayışlı ve tatlı dillidirler. Bununla birlikte; üzüldüklerinde veya kızdıklarında, karşılarında hiç bir güç duramaz.

7. Giyim Zevkleri Gelişmiştir


Onlar nerede, nasıl giyinileceğini en iyi bilen kızlardır. Modayı takip ederler ancak esiri olmazlar, kendi tarzlarını yaratmaktan büyük keyif alırlar.

8. Bakımlıdırlar


İzmirli kızlar daima bakımlıdır. Onları en makyajsız halleriyle bile son derece bakımlı görürsünüz, çünkü kendilerine dikkat ederler.

9. Espri Anlayışları Gelişmiştir


Genellikle en güler yüzlü, en esprili ve yapılan espriden anlayan kızlar, İzmir’in kızları olur.

10. Dişilikleri Ön Plandadır


En sevdikleri tarz, dişiliğin simgesi olan topuklu ayakkabılardır ancak yanlarında bir çift babet taşımayı da ihmal etmezler.

Yorumlar