Haberler Manşet Sinema

Konusundan Çok Sevişme Sahneleri Konuşulan 7 Dizi

1- Shameless


Dizide cinsellik içeren sahnelerden kaçınılmamış. Temelde aile dizisi olsa da yapımcılar seks sahnelerini bol bol kullanmış. Shameless 6 çocuklu bir babanın zorlu hayat hikayesini anlatmaktadır. Bu diziyi muhakkak izlemenizi öneriyoruz.

2- Spartacus


Spartacus efsanevi bir karakterdir. Roma İmparatorluğu döneminde yaşayan, savaşçı ve değişik bir yaşam tarzıyla efsaneleşen bir gladyötürün hayatını anlatmaktadır.

3- Tudors


İngilizlerin sarayında yaşanan aşkı anlatan ve seks sahnelerinin eksiksiz işlendiği bir filmdir. Muhteşem Yüzyılda olduğu gibi, İngiltere Krallığına hükmeden Tudors hanedanlığını anlatmaktadır.

4- True Blood


True Blood, listemizin amacını en iyi yansıtan ve seks sahneleriyle ismini duyurmuş vampir dizisidir. Vampir konusu ile seks sahnelerinin birleşmesi de merak konusu uyandırıyor.

5- Tell Me You Love Me


Gelmiş geçmiş en erotik diziler arasında birinci sırayı alabilecek olan dizi Tell Me You Love Me sadece bir sezon, on bölüm sürdü. Konusu tam anlamıyla anlaşılmasa da pornografik yapım diyebiliriz.

6- Game Of Thrones


Game Of Thrones dizisini aslında size anlatmamıza gerek yok. Birçoğunuzun yakından bildiği ve ülkemizde yabancı dizi sektörünün baş karakteri olan dizi seks sahneleriyle büyük ses getirdi. Ülkemizde yayınlanması tam anlamıyla yasak olmasa da çokça suç duyurusuna maruz kaldı.

7- Banshee


Banshee dizisinin senaristi büyük ihtimalle dizi içerisindeki gerilimi az buldu ve gerilime artı sağlamak adına her bölüm seks sahnesi de eklemiş.

Yorumlar