Haberler Manşet

Sarhoş Bir Kişinin Yaptığı 10 Absürt Muhabbet

1. Çocukluk Anılarından Bahsetme


Sarhoş bir kişi, öncelikle ilk sohbete başlandığı zaman çocukluk anılarından söz eder. Sohbet ilerledikçe yani sohbet koyulaştıkça konularda koyulaşır git gide sıkıcı bir hal almaya başlar. Artık son zamanlarda sadece dinliyormuş gibi yaparsınız ve suratınızda belirsiz bir gülümsemeyle onu geçiştirirsiniz.

2. Önceden Yaşamış Olduğu Güzel Şeylerden Söz etme

3. Önceden Yaşamış Olduğu Kötü Şeylerden Söz Etme

4. Askerlik Anılarından Söz Etme


Anlatmış olduğu şeylerin yarısından çoğunu tekrar tekrar anlatacaktır.

5. Ailesi İle Birlikte Geçirdiği Birkaç Anı

6. Okul Hayatından Bahsetme

7. Yapmış Olduğu Araba Kazaları


Burada konuşulan konu uzundur ama en uzun konu alkole bağımlılık konusudur. Hele de karşısında ki kişi tam bir araba sevdalıysa…

8. İş Yerinde Yaşamış Olduğu Birtakım Olaylar


İş yerinde yaşamış olduğu birtakım olaylar derken en çok da yaşanmış olan kötü olaylardır.

9. Alkole Nasıl Bağımlı Olduğu


Kişinin yapmış olduğu muhabbet burada kopar. Artık yavaş yavaş dinlememeye başlarsınız. Burada neredeyse tüm hayatını anlatır; bu illete nasıl başladığını, nasıl devam ettiğini, ailesinden kaçıp arkadaşlarıyla geçirdiği bu bağımlılık günlerini baştan sona anlatır.

10. Şu anki Sıkıntıları (para, aile ve benzeri.)


İşte tam olarak burada hiçbir şey anlamamaya, dinliyormuş gibi yapmaya başlarsınız. Sarhoş olan kişi yukarıda görmüş olduğunuz konulardan söz ediyorsa ve karşısındaki kişi sarhoş değilse, ya da bağımlıda değilse bu konular onu çok sıkar. Bir an önce artık oradan ayrılmayı planlar ne desem de kalksam diye düşünür. Eğer karşısındaki kişi kendisi gibi bağımlıysa onların sohbeti hiç bitmez. Kaç saat süreceğini kimse bilemez. Zaten ikisi de sarhoşsa arkalarında düşünecek kimseleri olmadığından dolayı olay böylece bitmiş olur.

 

Yorumlar