Haberler Manşet Teknoloji

Yeryüzünde Üretilmiş En Dayanıklı Akıllı Telefonlar

Günlük hayatımızda en büyük yardımcımız olan telefonlar gün içerisinde birçok kez elimizden düşmekte ve birçok darbelere maruz kalmakta. Telefonların pahalı olması ve çabuk kırılması birçok telefon kullanıcılarını rahatsız eden en büyük özelliklerinden birisidir. Hal böyle olunca birçok telefon kullanıcısı daha dayanıklı telefon arayışına çıkmıştır. Sizde eğer telefonunuzun çabuk kırılmasından şikayetçiyseniz yazımızı dikkatle okumanızı öneririm.

Samsung Galaxy Xcover 3

Birçok kişi Samsung model telefonların dayanıklı telefonlar olduğunu bilmektedir. Ancak aralarında bir model varki diğer modellerine göre çok daha dayanıklı. Bu, Samsung Galaxy Xcover 3.  Samsung Galaxy Xcover 3, suya, şoka, toza ve darbeye oldukça dayanıklı bir şekilde üretilmiştir ve kullanıcıları telefonlarından oldukça memnun.

CAT S50

CAT S50, IP67 sertifikası ve 810G askeri standartlarına son derece uyumlu bir şekilde hazırlanmıştır ve olası bütün tehlikelere karşı dayanıklı. Telefonun asıl önemli özelliği ıslak parmaklarla bile çalışabilmesi.

Sonim XP6

Sonim XP6, IP69 uyumlu olup, suya ve toza karşı son derece dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Telefonun bir diğer özelliği hem tuş takımıyla hem de, dokunmatik desteği sağlamasıdır. Telefon, eski telefonlara benzese de, akıllı telefon olarak sıralamada yerini almıştır.

Sonim XP7

Sonim marka bir diğer dayanıklı telefon ise, Sonim XP7 modelidir. Bu model telefonda tuş takımı bulunmuyor fakat dokunmatik özelliği vardır. Telefon İP69 sertifikası ve 810G askeri standartlarına uymakta. Sonim XP6 gibi bu model telefonda suya ve toza karşı son derece dayanıklıdır ve kullanıcıları bu telefondan son derece memnun.

Yorumlar